>
Üye Girişi
Kullanıcı Adı


Şifre


Öğretmen Girişi
E-Posta


Kayıt Ol
PNG  IHDRP (PLTE"IIDATc $1>Woa~xN|K̰O*Iw'ì\͜[IENDB`
Ana Sayfa / Ziyaretçi Defteri
Deftere Yaz
Yorumlar
Yunus emre Sırmacıoğlu
Bana matematiği sevdirdiğiniz için teşekkürler.
2017-04-19


sümeyye :)))
çokkk güzel bir kitapp ama lütfenn antremanlarla mat 3 çün videosunu da yapın videosuz çözülmüyoo hocammm
2017-04-17


GÖKHAN SAĞLAM
Hocam senin sayende o güzel anlatımından matematiği bana yetecek kadar şuan çözdüm ve bu sayede ben bir seviyedeyim.Bu seviyeden sonra kendimi geliştirmeye çalışıyorum.Hayatımda 25 yaşıma kadar 1 tane matematik sorusu çözmedim şimdi senin sayende günde 100 soru yapabiliyorum.Adamın allahısın son dinazorsun bu alemde okadar...
2017-04-16


Ali kavayçin
ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO GÜZEL BİR KITAP.SAĞOLUN.
2017-04-16


Ali kavayçin
Tüm yapanların elerine sağlık.Çok güzel bir kitap olmuş.Sağolun.
2017-04-16


İbrahim TAŞKIN
ya hocam adamın ham maddesisiniz en iyisiniz başka birşey matematiğimi sıfırdan 20-25 nete yükselttim. imkansız diye birşey yokmuş bunu anladım.herşeyin bir yolu varmış. iyiki çıkarmışsınız bu kitabi hocam teşekkür ederim. hayalimdeki polislik mesleğine bir adım daha yaklaştım sayenizde.
2017-04-15


Garfield
Tembel kedi demişsiniz ayıp biraderim
2017-04-15


EFE
Adamsınız diyorum başka da bir şey demiyorum hocam. Çözemediğim sorularla çırpınıp duruyordum ama mobil uygulamanız varmış görünce gözlerim parladı. DGS ye hazırlanıyorum, kısıtlı zaman var ancak inanıyorum mühendislik olmasa da en azından bir öğretmenlik tutturacağıma. Antrenmanlar 1 bitmek üzere, 15 gün oldu başlayalı hemen hemen. Ardından antrenmanlar 2 ye başlayacağım hepsi bittiğinde de birkaç dgs kitabından soru çözümü yaparım diye düşünüyorum. Eğer DGS de çıkacak sorular kitaptakilerden katman katman zor değilse iyi bir puan alacağıma inanıyorum. Soruların zorluk derecesi farklı ise bile en büyük problemim işlemlerdi şuan o sorunu çözdük sayılır. Siz ne tavsiye edersiniz hocam dgs soruları çok zor mudur antrenmanları bitirdikten sonra dgs kitaplarıyla haşır neşirliği arttırmam gerekir mi?
2017-04-12


Eylül ÜSTEK
Çok ıyi bi kitap ama çok zorladi beni yaa ???????? herkese tavsiye.. ????
2017-04-11


Eser Demir
Arkadaşlar 1 ve 2 yi bitirdim 3ve 4 nasıl bilgi verebilirmisiniz..?
2017-04-08