>
Üye Girişi
Kullanıcı Adı


Şifre


Öğretmen Girişi
E-Posta


Kayıt Ol
PNG  IHDRP (PLTE=$MIDATc $1ϟa?_?9ysagBϊ眇0??Ot٬9 IENDB`
Ana Sayfa / Ziyaretçi Defteri
Deftere Yaz
Yorumlar
Merve Özdemir
Kusura bakmayın ama 116. sayfada ki adam gibi çalışın ve adam gibi çalışıp da bu işi beceremeyen yok demizsiniz. O adam gibi cümlenin yerine insan gibi çok çalışın deseydiniz keşke bu yaptığınızı bir feminist olarak kınıyorum.
2017-03-23


Yakup TOKDOĞAN
Merhaba hocam, ben 11. sınıf okuyorum bu yayını dikkatlice yapmama rağmen bazı sorularla ilgili hiç örnek olmadığı için zorlanıyorum örneklerle desteklerseniz çok teşşekür ederim.Bu arada "İnşaat Mühendisliğini" düşünüyorum.Kolay gelsin.
2017-03-14


Ali Kıvrak
Meslek Lisesi mezunların umut kaynağı olarak gördüm ve kibabı bugün aldım.Bittiğin'de tekrar yorumumu yaparım.Bu arada ön lisans okuyorum DGS sınavına gireceğim inşallah bu kitap bana yardımcı olur.Emeğinize sağlık.
2017-03-13


İsmail Anıl Özyurt
Hocamın Tavsiyesi Üzerine Aldım Matematikte Çok Kötüyüm Ama Konu Anlatımı Gayet Güzel Teşekkürler Hocam.
2017-03-13


Liseli kizz
Abi ben bu kitaba yeni başladım şimdiden yararını gördüm ve çok güzel bi kitap eğlenceli :-):-):-)
2017-03-12


Rana
Ben yapamıyorum
2017-03-08


Elif TAŞAR
antremanlarla matematik gerçekten çok güzel ben bi meslek lisesi öğrencisi olarak sayısal bir bölüm istiyorum ve matematikte neredeyse sıfır ama bu kitaba başladığımda netlerim de artmaya başladı.Size çok tesşekkür ederim.böyle giderse inşallah KTÜ-İÇ MİMARLIĞI kazanacağım :)
2017-03-08


SAMET PALA
Hocam ben bu kitaba yeni bâşladım kitap çok güzel
2017-03-01


Kübra kaplan
merhaba üniversite okuyorum ve yüksek lisans yapmak istiyorum bu yüzden mat1 e ihtiyacım vardı ve ben iki işlemi yanyana yapamazken kitapta çözdüğüm sorulardan sonra çok iyi motive oldum ve bırakmamaya karar verdim yanımdan ayırmıyorum keyifle çözüyorum matematiği teşekkür ederim emeğinize sağlık:-)
2017-03-01


kubra baysal
Merhaba, öncelikle teşekkür ederim. Kitaplarınız kesinlikle harika. Fakat biraz pahalı olduğu için bazı yaratıklar merdiven altı küçük işletmelerde kitaplarınızın çıktısını alıyor ve kul hakkına girerek fayda bekliyor. Ben kitaplarinizla kısa bir süre önce bir arkadaşım sayesinde tanıştım. O da çıktısını almıştı. Bana gösterdi bir dersliğine ödünç alıp biraz baktim ve bende almaya karar verdim. Arkadaşım çıktısını alabileceğimizi orjinalinin çok pahali olduğunu söyledi. Itiraf etmeliyim ki ilk başta düşünmedim değil hani. Fakat sonra ilk defa bir kitapta kul hakkından bahsedildiğini farkettim. Ve hemen kararımdan vazgeçip utandım ???? Daha sonra büyük bir şevkle mutlulukla gidip antremanlarla matematik 1 kitabını aldım. Kitap benim kısa sürede herşeyim oldu. Evde yurtta sınıfta yolda.. heryerde elimden düşürmez oldum ta ki çalınana dek.. evet malesef 17. Gününe kadar geldiğim çok sevgili tek sevdiğim matematik kitabım çalındı. Yemin ediyorum kabuslarla uyandım 2 gece boyunca. Hayır yani paramı alsalar veya başka kitaplarımı eyvallahta yarısını çözmüş olduğum kitabımın çalınması ağır oldu. Tam bir hayal kırıklığı. Samimi dili mavi kapağı sayıları soruları her günün başındaki özlü sözleri.. hepsi âdeta Tutunacak dalım olmuştu. Çok üzüldüm çok sinirlendim ama yılmadım.. Dün gittim antremanlarla matematik 1,2 antremanlarla fizik , kimya aldım. Ve hemen başladım. Üzülmeye sıkılmaya zaman yok! Yine çalsınlar yine alırım. Ama bu yolun sonunda herşeyden önemlisi başarı var!
2017-02-26