>
Üye Girişi
Kullanıcı Adı


Şifre


Öğretmen Girişi
E-Posta


Kayıt Ol
PNG  IHDRP (PLTE-!Tu2HIDATc $1Oygϡ ϱ"3a &p~6kQ S揜<.β5ګWIENDB`
Ana Sayfa / Ziyaretçi Defteri
Deftere Yaz
Yorumlar
Yağmur
Bende aldım harika bir test bende öğretmenimin tavsiyesi üzerine aldım. Arkadaşlarımda kullanıyor. Böyle güzel bir test için teşekkür ederiz.
2017-02-14


semanur kula
yayınlarınızla ilk tanışmam öğretmenim sayesinde oldu.ilk o bana söyledi gittim,aldım daha sonrasında kitabı okula götürdüğümde herkes merakla baktı ve şuan 11.sınıf sayısal ve eşit ağırlık olarak 5 sınıfız ve de yaklaşık olarak yayınınızı kullananları toplarsak 3 sınıf varız .Şuanda herkes birbirine tavsiye ediyor. Matematiği yapan,yapamayan, seven ,sevmeyen tüm arkadaşlarımın elinde var.Bu güzel yayın için size çok teşekkür ediyoruz.
2017-02-09


kadir kalaycık
ben DGS ye hazırlanıyorum tavsiye üzerine matematik 1 ve matematik 2 kitaplarını aldım inşallah faydalı olur :)
2017-02-09


Sevgi Dila Yılmaz
Herkese iyi günler ben aldım 33 TL ye babam kızdı ama ben çok beğendim fiyatı biraz daha uygun olsa fizik coğrafyada alırdım ama babam kızdığı ıçın alamadım ama kitap çok güzel yazan kişide samimi geldi bana doğrusu ama yine de matematiği sevmiyorum Neden Acaba?
2017-02-04


Mahmut ötün
İyi günler yayınlarınız çok güzel hazırlanmış tebrik ediyorum. Fakat şiddetle lys fizik ve kimya kitaplarını en kısa zamanda çıkarılması çok memnun edecektir
2017-02-03


Yasin Çakıcıoğlu
İyi günler ben matematiğe sıfırdan başladım hiç bişe bilmediğim için ve ben kitaba devam ediyorum ve rasyonel sayılardayım ben testde çözmek istiyorum bu Antrenmanlarla Matematik 1 deki konularla alakalı test kitabı ne var acaba ve ygs'deki soruları çözemem diye çekiniyorum açıkcası bilgimin pekişmesi ve aklıma oturması için bi test kitabı ve ygs denemeleri gerekli hangisinden almam gerek acaba
2017-02-02


Nuray hilal
Bu kitapla tanıştığım için çok mutluyum Allah razi olsun bu kitaptan yaptıkça matematigim daha da yükseliyor insallah bu performansı ygs ve lys de de gösteririm çok teşekkürler emeği geçen herkese. Ve bu kitabi şiddetle tavsiye ediyorum herkes için iyi olacağını düşünüyorum
2017-02-02


mirac saydam
Matematik kitabinin 4 setinide bitirirsem ygs de yuzde kac basarili olurum acaba veya olabilirmiyim
2017-02-02


Edaslmz
Kitabın 3 ve 4. Serisini de almak istiyorum videolarınızla daha iyi olur diyorum onlarında videolarını çekermisiniz lysye kadar lütfen ????????
2017-02-02


gülümser cingöz
Sümeyra B sayfa 260 soru 9 da bizden n isteniyor. bu sebeple m yi yok etmeliyiz. Bu şekilde devam edersen sonucu -2 bulursun.
2017-01-31